Warsztaty kulinarne

Zrób coś dobrego, naucz się czegoś nowego.

Zapraszamy!

Od 2012 roku na naszych kursach doświadczeni kucharze i prowadzący z miłą chęcią i w przyjemnej atmosferze pokazują krok po kroku jak przygotować potrawy z zadanej tematyki. Odpowiedzą na wszelkie pytania i chętnie podzielą się wiedzą.

Nawet po szkoleniu na pewno chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, a dodatkowo będzie możliwy zakup wszystkich potrzebnych produktów do przygotowania demonstrowanych dań w domu.

Warsztaty traktujemy jako sposób budowania relacji z gośćmi naszej restauracji i edukacji kulinarnej w przystępnej atmosferze. W naszym programie znajdziesz: warsztaty sushi, bento, dla dzieci, dla rodziców oraz szkolenia firmowe jak i wydarzenia specjalne.

Możesz również zakupić voucher podarunkowy i obdarować nim kogo tylko zechcesz. Chcesz zrealizować voucher ? Przeczytaj jak to zrobić.

Miejsce

Zdecydowana większość naszych warsztatów kulinarnych odbywa się w restauracji NABE położonej przy bulwarze Dedala 12a, we Wrocławiu (zwróć uwagę gdzie zaparkować). Z myślą o nich przygotowaliśmy przegrodzoną salę oraz podwyższane stoły, miejsca jest dużo więcej niż w poprzedniej lokalizacji, dlatego też staramy się poszerzyć ofertę warsztatową ^.^

Kursy dla firm i indywidualne możemy organizować w innych lokalizacjach, zależnie od specyfiki wydarzenia.

Zapytaj o co chcesz – napisz do nas ^.^

Powiadom mnie o dostępności Powiadomimy Cię, kiedy produkt będzie znów dostępny. Podaj swój email poniżej.
Email Nie zdradzamy Twojego adresu nikomu innemu.